KALİTE

Şirketimiz 1975 yılında ÇOBANLAR KALIP SAN. adı altında kurulmuş olup kalıpçılık sektöründe Plastik Enjeksiyon Kalıp Imalatı ve Plastik parça imalatında Ankara’ da bir ilk olmuştur.

Polietilen Boru Bağlantı Parçalan ERSUSAN Süper Kablin (Puşvit) Adaptörlerinin temelleri 1992 yılında atılmış olup, ürün yelpazesini genişleterek; Plastik Fittings, Plastik Klepeler, Plastik Vana Kutuları, Plastik Hortum Rekorları, Priz Kolyeler, Kızaklı Kolyeler, Su Filtrasyon Nozullan, Plastik Küresel Vanalar, Cam Balkon Üniteleri, Hava Basınçlı Su Filtreleri Imalatı ve Plastik Fason Işçilik Hizmetlerinin yanı sıra müşterilerimizin isteklerine uygun “Özel Ürünlerin” Tasarlanması ve Üretilmesi konulannda da hizmet vermektedir.

Ürün ve tasanmlarımızı yıllar içerisinde oluşmuş tecrübemiz, teknik birikimlerimiz, özveriyle çalışan ekip ruhuna inanmış, alanında uzman ekiplerimizle birlikte siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Firmamız bütün ürünlerin kalıp, baskı ve montaj işlerini kendi bünyesinde yapmaktadır.

Amacımız, çağın gerektirdiği tüm yenilikleri bünyemizde toplayarak, sürekli gelişmeyi, piyasaya sunduğumuz mal ve hizmetleri, en üstün kalitede, en uygun şartlarda standartlarımızı yükselterek “Kalite Güvencesini” sağlayarak müşterilerimizin güvenini, saygısını, memnuniyetini kazanmaktır. Hedefimiz ERSUSAN olarak sektörümüzde yaptığımız işin en iyisini yapmayı hedefleyerek sektöründe Öncü ve Lider bir kuruluş olmaktır.

ERSUSAN süper kablin (puşvit) markasıyla üretilen ürünlerimiz artan verimlilik, artan müşteri memnuniyeti ve geniş ürün yelpazesiyle yurtiçi talebini tümüyle karşılamakta olup; pek çok ülkeye gerçekleştirilen ihracatla da dünya pazarında yerini bulmuştur. Sunduğumuz mal ve hizmetler günümüz çevre standartlan dahilinde olup çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak çevre ile uyumlu olarak ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE Kalite Belgelerinin güvencesinde üretilmektedir.

Fabrika Adres : İvedik Organize Sanayi Bölgesi Aydın Plastikçiler Sitesi (Eski 576) Yeni 1544. Sokak No:3-7-13-15-19 Ostim - ANKARA