background

Hakkımızda

Hakkımızda

Ersusan Plastik San. ve Tic. A.Ş. 1992 yılından bu yana, polietilen boru bağlantıları ve süper kaplin adaptörleri piyasasında faaliyet göstermektedir.

Ürün yelpazesini sürekli yenileyip genişleterek, şirketimiz müşterilerin taleplerine uygun “Özel Ürünlerin” tasarlanması ve üretilmesi konularında da hizmet vermektedir. Ürünlerimiz hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarında yüksek talep görmektedir.

Ersusan Plastik San. ve Tic. A.Ş.; polimer borular ve boru bağlantıların üretiminde tecrübeli, uzmanlaşmış, en iyisini yapmayı hedefleyen bir ekipten oluşmaktadır. Üretim süreci çağdaş üretim hatlarında gerçekleştirilmesi ve önde gelen teknoloji ve malzemelerin kullanılması sayesinde yüksek kaliteli mal ve hizmetleri müşterilerimize sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Teknolojik standartlarını ön planda tutarak, profesyonel düzeyde en hızlı ve kaliteli bir şekilde ürünleri üretip müşterilerimize en kısa zamanda temin ediyoruz.

Kullandığımız teknolojilerin ve uzman kadromuz sayesinde; gerek müşterilerimizin proje ve taslaklarına uyarak, gerek Ar-Ge departmanımızın tasarladığı projelerine uygun olarak farklı ebatlarda ve istenilen özelliklerde ürünler sunabiliyoruz.

Sunduğumuz mal ve hizmetleri TSE / TS ISO17885 , ISO 9001 – 2015 dünya üretim kalite standartlarına uygun olarak sağlanmaktadır.

Uzun soluklu ve güvenli işbirliği için sizi bekliyoruz!

background